Profil autora

Ondřej  Balíček

Ondřej Balíček

Redaktor


Kde žije: Řevnice

Vzdělání: Gymnázium Karla Čapka, Dobříš

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie

Pracovní zkušenosti: šéfredaktor, Pokerman.cz

Specializace: hokej, tenis, sport

Píše také pro:

Celoživotní sportovní a především hokejový fanoušek, většinu profesní kariéry i autor na plný úvazek. Obě tyto cesty se spojily při psaní na portály BetArena.cz, TenisZive.cz a HokejZpravy.cz, k jejichž obsahu pravidelně přispívám.

Rozsáhlé, místy až encyklopedické znalosti historie zámořské NHL a hokeje všeobecně už jsem zužitkoval v konkrétních článcích i obsáhlých seriálech. Aktivně ale sleduji i aktuální dění, a to nejen na mezinárodní, ale i české scéně.

Články autora

Česká hokejová reprezentace zdraví fanoušky po utkání na MS v ledním hokeji

TV program MS v hokeji 2024: přímé přenosy, vysílání v televizi

Kdykoli, kdekoli. Všechny zápasy MS v hokeji 2024 můžete sledovat živě v TV i na internetu, podívejte se na program a rozpis vysílání.

Pavel Zacha dává vítězný gól ve čtvrtfinále MS v hokeji 2024. Připomeňte si výhru Česka nad USA v sestřihu

VIDEO MS: Čtvrtfinále Česko vs. USA – sestřih, góly

Česko porazilo USA a ve čtvrtfinále MS v hokeji 2024 si zahraje o medaile. Podívejte se na sestřih i záznam postupového gólu.

Sazkabet: Sledujte live streamy z NHL online

Sledujte NHL živě a zdarma u Sazkabet: NHL online live stream

Nejlepší hokej světa na vašich obrazovkách. Všechny zápasy NHL můžete sledovat živě a zdarma u sázkové kanceláře Sazkabet. Jak na to?

Obránce Stars Miro Heiskanen a útočník Oilers Connor McDavid. I jejich souboje rozhodnou o tom, kdo vyhraje sérii play off NHL 2024 Dallas vs. Edmonton

Dallas vs. Edmonton živě: NHL play off 2024 - preview

Po 21 letech spolu v play off NHL hrají Dallas Stars a Edmonton Oilers, rovnou ve finále Západní konference. Vše o sérii čtěte zde.

MS v hokeji 2024 u Sazkabetu: Mistrovská tipovačka i bonus k registraci

Sazkabet: Mistrovská tipovačka k MS v hokeji o skvělé ceny

Tipovat výsledky, skvěle se bavit – a ještě vyhrát? To vám během MS v hokeji 2024 umožní parádní Mistrovská tipovačka u Sazkabetu.

Viliam Čacho a Samuel Montembeault v loňském utkání Slovensko vs. Kanada, na MS v hokeji 2024 se oba celky střetnou ve čtvrtfinále

Slovensko vs. Kanada dnes živě, MS v hokeji 2024

Na výhru ve čtvrtfinále MS v hokeji Slováci čekají už 12 let, v O2 Areně se od 16:20 pokusí zaskočit obhájce titulu z Kanady.

Čeští reprezentanti před posledním utkáním v základní skupině na MS v hokeji 2024 v Praze, jako další je čeká čtvrtfinále

Čtvrtfinále MS v hokeji 2024: termíny, zápasy, výsledky

Kdo, kdy, s kým? Prohlédněte si úplný program čtvrtfinále MS v hokeji 2024 v Praze a Ostravě, včetně představení dvojic a statistik.

Čeští hokejoví reprezentanti slaví vítězství na MS v hokeji 2010, kde Česko svou bilanci z MS rozšířilo o šestý titul mistrů světa

Všechny zápasy Česka na MS v hokeji: výsledky, střelci, historie

Slavná vítězství, památné góly. V kompletní bilanci Česka na 🏅 MS v hokeji najdete všechny výsledky, střelce a další zajímavosti.

Trofej pro vítěze MS v ledním hokeji IIHF - MS hokej online program, výsledky, rozpis, tabulka a český tým

Mistrovství světa v hokeji 2024: tabulka, program, výsledky

Zpět v ČR. ⭐ MS v hokeji 2024 hostí 🧨 Praha a Ostrava. Program, výsledky, tabulka, vstupenky i výlet do historie? V článku toho najdete...

Brankář české hokejové reprezentace Lukáš Dostál po vítězství nad Velkou Británií na MS v hokeji 2024 v Praze

Česko vs. Kanada dnes živě, MS v hokeji 2024

Sportovní svátek, ale i přímý duel o první příčku ve skupině A. Zápas Česko vs. Kanada na MS v hokeji 2024 sledujte živě od 16:20.

Reprezentanti Finska oslavují úvodní gól v zápase s Kanadou na MS v hokeji 2024 v Praze, střelec Jesse Puljujärvi uprostřed

Finsko vs. Dánsko dnes živě na MS v hokeji 2024

Souboj o play off MS v hokeji vrcholí, duel Finsko vs. Dánsko v postupové matematice skupiny A hraje zásadní roli. Startuje ve 20:20.

Brankář Stanislav Škorvánek a útočník Rihards Bukarts v utkání Slovensko vs. Lotyšsko na MS v hokeji 2023

Slovensko vs. Lotyšsko dnes živě, MS v hokeji 2024

Přímý souboj o play off? I tak lze zápas Slovensko vs. Lotyšsko na MS v hokeji 2024 vnímat. Důležitý duel skupiny B sledujte od 20:20.

Dominik Kubalík přijímá gratulace ke gólu v utkání s Rakouskem, dnes se Česko na MS v hokeji 2024 utká s Velkou Británií

Česko vs. Velká Británie dnes živě na MS v hokeji 2024

Už s jistotou čtvrtfinále – a možná i s Nečasem. Česko dnes na MS v hokeji 2024 vyzve Velká Británie, sledujte zápas živě od 20:20.

Jack McBain a Mikael Seppala ve čtvrtfinále MS v hokeji 2023, na MS 2024 v Praze se Kanada a Finsko střetnou už ve skupině

Kanada vs. Finsko dnes živě, MS v hokeji 2024

Souboj posledních mistrů světa i kanonýrů Bedarda a Kapanena. To je zápas Kanada vs. Finsko na MS v hokeji 2024, startuje v 16:20.

Medaile pro MS v hokeji 2024 v Praze a Ostravě

Medailisté z MS v hokeji: Vítězové, tituly, pořadí národů

Medaile 🏅 z MS v hokeji. Kdo a kdy je vyhrál, která země vede medailové pořadí národů? Podívejte se kompletní přehled vítězů MS.